Faktem jest, że sfinansowanie pełnej inwestycji w halę magazynową jest trudne. Dla małych firm często niemożliwe bez wsparcia zewnętrznym kapitałem. Akurat większość wyspecjalizowanych przedsiębiorstw budowlanych z ofertą hal magazynowych posiada w ofercie pomoc w finansowaniu i np. pozyskanie dotacji z funduszy UE. Poza tym hale magazynowe możesz wybudować wspólnie z biznesowymi partnerami i po prostu podzielić się przestrzenią.

Partnerstwo, finansowanie budowy, korzyści z wynajmu powierzchni

Magazynowa hala biurowa

Partnerstwo biznesowe podczas budowania hal magazynowych sprawdza się przede wszystkim w sektorze MSP. W galach magazynowych następują połączenia wiedzy produkcyjnej z funkcjami przechowywania różnorodnych grup towarów. Nie ma znaczenie rodzaj towaru. Wystarczy bowiem właściwe wykończenie hali magazynowej, aby poradzić sobie z normami jakościowymi. Hale magazynowe to jedna z lepszych inwestycji na rynku nieruchomości. Zamiast budować na własność, niektórzy właściciele działalności gospodarczych wynajmują określoną przestrzeń hali. Tym samym zarabiasz jako inwestor bez straty użyteczności ogólnej budynku. Halę magazynową wybudujesz obecnie w dowolnej lokalizacji, a nawet niezależnie od warunków atmosferycznych (sezonu).

Hale magazynowe w wersji stalowej stawiasz, kiedy chcesz. To ogromny plus branży. Dzięki technologii obróbki stali i dzięki technikom jej zabezpieczania wartość nieruchomości jest ogromna. Procesy korozyjne, brak wytrzymałości to pojęcia odchodzące w zapomnienie. Hale magazynowe stalowe to koszt wręcz „śmieszny” w porównaniu do budownictwa tradycyjnego.

Niestandardowe spojrzenie na budowę hal magazynowych daje korzyści ekonomiczne

Zatem hala magazynowa to nie tylko szansa na prowadzenie biznesu stricte. To szansa na inwestycję w nieruchomość specjalistyczną przydatną przede wszystkim sektorowi MSP. Technologia stalowa jest najtańsza, najlepsza, niezawodna długoterminowo. Nie ma zatem sensu szukać dalej. Czy temat hali magazynowej „pod inwestycję” cię zainteresował? Co myślisz o zagadnieniu?