Konstrukcje hal rolniczych są wykonywane zawsze z zachowaniem najwyższych standardów, chcąc dostarczać klientom optymalne dla nich rozwiązania. Firmy z wieloletnim doświadczeniem w branży wiedzą, jakie są potrzeby rolnictwa, dlatego też nasze hale są przyszłościową inwestycją. Dysponujemy wszelkimi niezbędnymi certyfikatami i pozwoleniami, które pozwalają nam na projektowanie i wykonawstwo konstrukcji stalowych.

Hale rolnicze są projektowane na indywidualne zamówienie klienta, biorąc przy tym pod uwagę jego wymagania techniczne, użytkowe i ekonomiczne. Projektanci hal to osoby wykwalifikowane, które są w stanie przygotować dla Klientów optymalny plan hali niezależnie od jej zastosowania. Wykonujemy również hale z projektów dostarczanych nam przez inwestorów. Służymy przy tym fachowym doradztwem.

Produkcja hal rolHale rolniczenicznych przy użyciu wysokiej jakości materiałów

Dla klientów można wykonać konstrukcje hal stalowych o typowych i nietypowych rozpiętościach i wysokości. Kluczowe jest dbanie o bezpieczeństwo użytkowania obiektu, dlatego też z pewnością będzie on mógł spełnić wymagania stawiane przez Klientów. Konstrukcje naszych hal są systemowe, co powoduje, że można także dowolnie je rozbudowywać i przebudowywać.

Do produkcji hal rolniczych są stosowane najwyższej jakości materiały o potwierdzonych właściwościach antykorozyjnych zgodnych z normami. To gwarancja, że mogą one służyć przez lata bez usterek. Wszystkie połączenia montażowe w halach są wykonane ze śrub o wysokiej wytrzymałości. Do izolacji wykorzystywane są również sprawdzone przez nas materiały o najwyższych parametrach izolacyjnych. Stosowane są również wysokiej jakości wyposażenie dodatkowe w halach, w tym okna, świetliki dachowe, drzwi, bramy, wiatrochrony, antresole, systemy rynnowe, rozwiązania wentylacyjne, które dobieramy indywidualnie do ich typu i przeznaczenia. Warto nadmienić, iż hale rolnicze mogą być wykończone w dowolnym kolorze.

Budowa hali ze względu na jej systemową konstrukcję jest skrócona i znacznie ułatwiona, dlatego też decydując się na rozwiązania budowy firm, mogą Państwo stać się właścicielami obiektu w krótkim czasie.