Nowoczesne hale rolnicze i magazyny rolnicze bazujące na sprawdzonych systemach konstrukcyjnych to obecnie optymalny wybór dla rolnictwa. Specjalistyczne firmy zajmują się świadczeniem kompleksowych usług w ramach projektowania i budowy hal i magazynów rolniczych – w tym zakresie firmy te posiadają wieloletnie doświadczenie.

Hale rolnicze i magazyny mogą mieć różne zastosowanie i mogą być także indywidualnie dopasowane do potrzeb ich użytkowników. Wśród najczęściej wznoszonych konstrukcji tego rodzaju znajdują się przede wszystkim:

  • magazyny płodów rolnych
  • hale do przechowywania maszyn rolniczych
  • wiaty stalowe
  • obory
  • chlewnie
  • fermy drobiu
  • hale o uniwersalnym zastosowaniu

Konstrukcje tego rodzaju budynków zawsze są indywidualnie dobierane do ich przeznaczenia, między innymi do potrzeb zwierząt, warunków przechowywania płodów rolnych i innego mienia magazynowanego w halach.

Hala produkcyjna

Przeznaczenie hal rolnicznych do działalności gospodarskiej

Hale rolnicze i magazyny zawsze są dostosowywane specjalnie do wymagań technicznych, użytkowych i ekonomicznych klientów, dzięki czemu są one przyszłościową inwestycją w gospodarstwo rolne.

Projektowanie hal następuje zgodnie z przekazanymi  instrukcjami przez Klientów – istnieje możliwość wykonania  niemalże  każdej konstrukcji. Kluczowe jest bazowanie na sprawdzonych technologiach i innowacyjnych rozwiązaniach projektowych. Przedsiębiorstwa zajmujące się budową hal dostarczają kompletne projekty architektoniczno-budowlane. Do produkcji hal wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały, a także oferowana jest szeroka gama dodatkowego wyposażenia hal – okna, świetliki dachowe, drzwi, bramy, wiatrochrony, antresole, rynny, rozwiązania wentylacyjne.

Nowoczesne hale rolnicze w ofercie MCM Project – sprawdź pod adresem: http://www.mcmproject.com.pl/hale/rolnicze.

Hale montowane są szybko i sprawnie, ponieważ bazują one na rozwiązaniach systemowych, dlatego też ich budowa trwa krótko. Możliwa jest także ich rozbudowa i przebudowa, dlatego też w przypadku chęci powiększenia lub zmiany konstrukcji, nie jest to problemem.